Ndryshon pamje stadiumi ‘Adem Jashari’, ja si duket tani (FOTO)

Fusha e stadiumit ‘Adem Jashari’ në Mitrovicë ka marrë një pamje të fushave të stadiumeve evropiane, për të qenë e gatshme për derbin që zhvillohet nesër mes Trepçës dhe Prishtinës.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*