Etrit Berisha festoi ditëlindjen, ja sa vjeç u bë (Foto)

Portieri i njohur i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha dje festoi ditëlindjen në ambientin familjar.

Etriti mbushi plotë 28 vjeç dhe festoi në familje bashkë me prindërit e tij, shkruan lajmi.net.

Në profilin e tij në Facebook, portieri publikoi një foto në të cilën shihet i ulur në mes të dy prindërve.

Me një tortë para tij, Etriti falënderoi të gjithë për urimet e ditëlindjes. /Lajmi.net/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*