Kjo aktore e famshme turke e ka babanë shqiptar (Foto)

Aktorja Cansu Dere, e njohur me emrin ‘Ejshan’ në serialin ‘Ezel’, ka shkruar një dedikim për babanë e saj me rastin e ditëlindjes së tij. Përmes një dedikimi mjaft të veçantë, aktorja ka zbuluar diçka të cilën nuk e kishte bërë të ditur më parë

Ajo zbuloi se të atin e ka shqiptar, madje në urimin e saj drejtuar atij përdorë edhe fjalë të shkruara shqip.

‘Sot është një ditë e veçantë për ty babai im i dashur. Ditëlindja jote. Të uroj edhe shume vite të tjera pranë nesh. Qëndro i fortë dhe mes nesh gjithmonë, inat shqiptari’, ka shkruar ajo me rastin e ditëlindjes së tij.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*