Veseli hap ueb-faqe, fton qytetarët ta vizitojnë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka hapur një ueb-sajt personal. Kësisoj, kryeparlamentari ka bërë të ditur se nga turi dëgjimor që kam filluar anekënd vendit, po i kupton nga afër shqetësimet e qytetarëve dhe po i mëson drejtpërdrejt idetë tuaja se si të punojmë më mirë.

“Për ta shtrirë edhe më tej komunikimin tonë, kam hapur ëeb-faqen time www.kadriveseli.com. Ju ftoj ta vizitoni atë dhe t’i dërgoni mendimet tuaja. Do t’ju dëgjoj me vëmendje dhe do t’ju përgjigjem”, ka shkruar ai në profilin e tij në “Facebook”. /Indeksonline/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*