Lajme

Rikthehet bora në Kosovë

March 11, 2017 portalnewsline 0

Janë rikthyer sërish reshjet e borës në Kosovë. Përpos në Brezovicë edhe në disa vende tjera malore ka rënë borë. Mësohet se borë ka rënë edhe në Dragash dhe në disa vende tjera. /Gazeta Blic/

1 2 3 4 186